شهردار باقرشهر تاکید کرد
شادابی و طراوت بهاری هدیه شهرداری به شهروندان باقرشهری

خبرگزاری فارس: شهردار باقرشهر با اشاره به اقدامات این نهاد در ایام نوروز گفت: شادابی و طراوت بهاری هدیه شهرداری به شهروندان باقرشهری است.

خبرگزاری فارس: شادابی و طراوت بهاری هدیه شهرداری به شهروندان باقرشهری

به گزارش خبرگزاری فارس از جنوب استان تهران، با فرا رسیدن سال نو شهروندان باقرشهری شاهد شهری شاداب و پر طراوت بودند که حاصل تلاش و ممارست شبانه روزی پرسنل شهرداری باقرشهر در واحدهای مختلف است.

شهردار باقرشهر در گفت و گو با فارس در این ارتباط عنوان کرد: ستاد استقبال از بهار 1391 با توجه به تشکیل ستادهای تسهیلات سفرهای نوروزی در استانداری ها و فرمانداری های سراسر کشور در شهرداری تشکیل شده است و فعالیت های شهرداری ها نیز در همین غالب برنامه‌ریزی و اجرا می‌شود.

جمشید سعادتمند گفت: با اجرای طرح جهادی استقبال از بهار 1391 که از دوم اسفند ماه شروع شده بود در غالب تقسیم بندی محلات به چهار محله، کلیه محلات به صورت جهادی نظافت و پاکسازی شدند.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: شهرداری با بکارگیری کلیه تجهیزات و امکانات و بسیج نیروها در راستای رفاه و آسایش شهروندان و مسافران نوروزی اقدام به کرده است.

شهردار باقرشهر با اشاره به آمادگی شهرداری جهت مقابله با هرگونه حادثه غیرمترقبه، افزود: شهر در وضعیت بسیار خوبی قرار داشته و شاهد هیچ گونه اتفاق ناگواری در شهر نبوده ایم و امیدواریم این وضعیت تا پایان تعطیلات نوروزی ادامه داشته باشد.

سعادتمند تاکید کرد: اما این آمادگی وجود دارد که در اثر هر حادثه پیش‌بینی نشده ای کلیه عوامل شهرداری از جمله آتش‌نشانی و ستاد حوادث  با آمادگی کامل وارد عمل شوند. 

وی همچنین به پاکیزگی و آراستگی شهر اشاره کرد و ضمن تقدیر و تشکر از تلاش و کوشش نیروهای تلاشگر حوزه خدمات شهری اظهار داشت: با اقدامات و هماهنگی های لازم کلیه لوازم مازاد و مزاحم  در روزهای پایانی سال گذشته جمع آوری شد و در سال جدید نیز اینکار به صورت منظم انجام شده است و پاکیزگی و نظافت امروز حاصل زحمات این عزیزان است.

دبیر ستاد استقبال از بهار 91 شهرداری باقرشهر نیز در گفت و گو با فارس در خصوص اهداف این ستاد و میزان تحقق آن گفت: پس از تشکیل ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی در فرمانداری شهرستان ری این ستاد نیز جهت هماهنگی هر چه بیشتر واحدهای اجرائی، خدماتی و با هدف رفع نازیبایی های بصری و آماده سازی شهر برای شهروندان و مسافران نوروزی تشکیل گردید و یکی از مهمترین اهداف آن در اجرای طرح جهادی استقبال از بهار فراتر از زیباسازی ظاهری، رفع نواقص موجود در شهر بود. 

لیلا حمیدی با اشاره به جلسات و پیگیریهای صورت گرفته افزود: اهداف ستاد در غالب 31 مصوبه مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت و به تصویب اعضا رسید و مقرر شد پس از اطلاع رسانی به فرمانداری اجرایی شود.

دبیر ستاد استقبال از بهار 91 شهرداری باقرشهر در پایان تصریح کرد: با توجه پیگیری‌های انجام شده کلیه مصوبات به نحو احسن در حال اجرا و اقدام است.

انتهای پیام/ی20