مدیرعامل خانه مطبوعات خراسان شمالی:
رسانه‌ها برای فرهنگ سازی تولیدات ایرانی آمادگی دارند

خبرگزاری فارس: مدیرعامل خانه مطبوعات خراسان شمالی گفت: رسانه‌ها برای فرهنگ سازی تولیدات ایرانی در سال تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی که توسط رهبر معظم انقلاب نام‌گذاری شده، آمادگی دارند.

خبرگزاری فارس: رسانه‌ها برای فرهنگ سازی تولیدات ایرانی آمادگی دارند

سهراب ابراهیمی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بجنورد با اشاره به تأثیرگذاری رسانه‌ها در حوزه‌های مختلف تصریح کرد: رسانه‌های استان این آمادگی را داشته تا با انتشار گزارش‌ها، مقالات و اخبار ضرورت استفاده از کالاهای داخلی را برای عموم مردم تبیین کنند.

وی در عین حال تحقق تولید ملی را منوط به ارتقای سطح تولیدات واحدهای تولیدی صنعتی برشمرد و گفت:‌ باید اجناس تولیدی داخل با بهترین کیفیت تولید و روانه بازار شود.

ابراهیمی تصریح کرد:‌کیفیت تولیدات داخلی بایستی به نقطه‌ای برسد که این کالاها علاوه بر تأمین نیاز داخل، به خارج از کشور نیز صادر شود.

وی اظهار داشت: با تحقق این برنامه علاوه بر اقبال بیشتر مردم برای استفاده از تولیدات داخل سبب افزایش ظرفیت واحدها و همچنین اشتغال‌زایی در کشور که اکنون به عنوان یک دغدغه مطرح بوده، خواهد شد.

مدیرعامل خانه مطبوعات خراسان شمالی همچنین خواستار کاربردی شدن نام‌گذاری امسال با عنوان سال تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی شد و گفت: این نام‌گذاری باید کاربردی و عملیاتی شده و تنها به بنرها و اطلاعیه‌ها محدود و بسنده نشود و همه دست‌اندرکاران این بخش باید سخنان رهبر انقلاب را عملی و نصب‌العین خود قرار دهند.

خراسان شمالی دارای 5 نمایندگی روزنامه‌های کثیرالانتشار، 5 نشریه محلی و 8 نمایندگی خبرگزاری است.

بیش از 200 نفر دست‌اندرکار مطبوعات و رسانه در خراسان شمالی در خانه مطبوعات عضویت دارند.

انتهای پیام/ی30