در گفت‌وگو با فارس
ابراهیم‌زاده: مس یکی از مدعیان است/ فوتبال باید سمت خودکفایی برود

خبرگزاری فارس: سرمربی تیم نفت تهران گفت: مس تیم بسیار خوبی است و به عنوان یکی از مدعیان لیگ برتر به حساب می‌آید.

خبرگزاری فارس: ابراهیم‌زاده: مس یکی از مدعیان است/ فوتبال باید سمت خودکفایی برود

منصور ابراهیم‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد دیدار فردا برابر مس کرمان گفت: قبل از شروع فصل از مس کرمان به عنوان یکی از مدعیان نام می‌بردم. مس تیمی است که انسجام بسیار خوبی دارد و بازیکنانش بسیار باتجربه هستند. آنها در خط‌ هافبک کاظمی، حسین‌خانی، کریمیان و پترویچ را دارند که نفرات بسیار باتجربه‌ای هستند.

وی ادامه داد: مس در خط حمله عنایتی گلزن‌ترین بازیکن لیگ برتر و مصطفی شعاعی که بازیکن بسیار خوبی است را دارد. حضور امرایی هم برای هر تیمی می‌تواند خطرناک باشد. با این شرایط بازی با مس بسیار سخت است اما بازیکنان ما هم با توجه به قدرت جوانی و تمرینات خوبی که انجام داده‌اند می‌خواهند مسیر را تا آخر ادامه دهند. با توجه به اضافه شدن دو بازیکنان محروم‌مان شرایط‌مان در این بازی بهتر می‌شود و انشاءالله بتوانیم عملکرد خوبی داشته باشیم.

ابراهیم‌زاده در مورد مسئله حق پخش تلویزیونی تاکید کرد: نحوه درآمد باشگاه‌ها در کشورهای مختلف از حق پخش تلویزیونی و تبلیغات است. بلیت‌ فروشی تاثیر چندانی در درآمد باشگاه‌ها ندارد. وقتی یک فوتبال پخش شود حداقل یک سوم جمعیت کشور چیزی در حدود 25 میلیون نفر بازی را می‌بیند این یعنی 25 میلیون نفر سرگرم شده‌اند.

وی گفت: بحث تبلیغاتی هم در کنار پخش این فوتبال‌ها وجود دارد. اگر می‌خواهیم به سمت و سوی خودکفایی پیش رویم نیاز است که حتما این کار انجام و حق پخش تلویزیونی به تیم‌ها داده شود. پخش نشدن فوتبال باعث می‌شود این حق از مردم مشتاقی که دوست دارند بازی‌ها را تماشا کنند و نمی‌توانند همه به استادیوم‌ها بروند گرفته می‌شود که این اصلا خوب نیست.