مدیرکل راه آهن شمال خبر داد
جابه‌جایی 6 هزار مسافر در ایام نوروز

خبرگزاری فارس: مدیرکل راه آهن شمال از جابه‌جایی 6 هزار مسافر در ایام نوروز با هفت سرویس به صورت رفت و برگشت خبر داد.

خبرگزاری فارس: جابه‌جایی 6 هزار مسافر در ایام نوروز

سید فرهاد ظهورپرواز امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ساری اظهار  داشت: در ایام نوروز با افزایش چشمگیر مسافران مواجه هستیم.

وی با اشاره اینکه به منظور استفاده کامل و بهینه از همه ظرفیت‌های راه آهن شمال، ستاد ویژه نوروزی راه آهن شمال تشکیل شده است، ادامه داد: تمهیدات ویژه‌ای برای تدارک ملزوم و تجهیزات مورد نیاز برای سیر ایمن قطارها و سلامت مسافران به کار می‌گیریم.  

ظهورپرواز با بیان چیدن سفره هفت سین نوروزی در ایستگاه راه آهن ساری بیان داشت: امسال در ایام نوروز قطارهای راه آهن شمال روزانه هفت سرویس به صورت رفت و برگشت، مسافران خطی را به تعداد بیش از 6 هزار و 500 نفر را جابه‌جا می‌کنند.

وی با تصریح این نکته که با توجه به ایام پیک نوروزی، مسافران حداقل نیم ساعت زودتر در ایستگاه‌های راه آهن حضور یابند، گفت: درصورت بروز هرگونه مشکل مراتب را با کشیک ناظر ارشد ایستگاه‌ها در میان بگذارند. 

ظهورپرواز با اشاره به تعیین کشیک‌هایی متشکل از روسا، معاونان و کارشناسان ادارات فنی، مسئولان واحدها و روسای ایستگاه‌های مهم تشکیلاتی در پل سفید، فیروزکوه و گرگان یادآور شد: کشیک‌ها  به صورت 24 ساعته در این ایام حضور داشته و با نظارت کامل بر عملکرد ماموران به ویژه سیر و حرکت و رفع مشکلات احتمالی، گزارش تمام وقایع و اتفاقات احتمالی را به کشیک ارشد اداره کل ارائه می‌کنند.

وی خاطرنشان کرد: مسافران قطارهای نوروزی برای دریافت هرگونه اطلاعات و ارائه انتقاد، پیشنهاد یا شکایت می‌توانند با شماره تلفن 1539 سامانه اطلاع‌رسانی و ارتباط با مشتری به صورت شبانه‌روزی تماس حاصل کنند، یا به شماره 3000139 پیامک ارسال کنند و یا به سایت اینترنتی شرکت قطارهای مسافری رجا به نشانی www.raja.ir  مراجعه کنند.

انتهای پیام/غ20