كاپیتان تیم فوتبال ذوب‌آهن: خواسته ما عمل كردن باشگاه به تعهداتش است

» سرویس: ورزشی - فوتبال، فوتسال

كاپیتان تیم فوتبال ذوب‌آهن گفت: تنها خواسته من و بازیكنان از باشگاه این است كه به تعهدات خود عمل كند تا مشكلات پارسال پیش نیاید.

محمد صلصالی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه اصفهان، اظهاركرد: تنها خواسته و انتظار ما این است كه باشگاه ذوب‌آهن به تعهداتش عمل كند، منظور من تنها تعهدات مالی نیست بلكه بیش‌تر این است كه مسؤولان باشگاه در كنار بچه‌ها باشند و بازیكنان را از نظر معنوی دریابند تا از نظر روانی مشكلی برای ما پیش نیاید. اگر حمایت همه جانبه باشد مشكلات فصل گذشته تكرار نمی‌شود و تیم می‌تواند در آرامش كار خود را دنبال كند.

وی در مورد اردوی 10 روزه تركیه افزود: اردوی خیلی خوبی را پشت سر گذاشتیم، در ابتدای این اردو بیش‌تر روی بدنسازی تمركز كردیم و سپس به كار تاكتیكی و تكنیكی پرداختیم. اعتقاد دارم در این اردو بازیكنان جدید به خوبی با بازیكنان قدیمی هماهنگ شدند. فقط 4 بازیكن ما كه در اختیار تیم ملی امید بودند در اردو شركت نداشتند كه اگر بودند خیلی كارمان بهتر می‌شد.

كاپیتان تیم فوتبال ذوب‌آهن گفت:البته تیم ما هنوز به آمادگی صد درصد نرسیده و ما كار زیادی پیش‌رو داریم. در تركیه 2 بازی تداركاتی انجام دادیم كه در هماهنگی و آمادگی تیم تاثیر زیادی داشت.

صلصالی در خصوص تیم امسال ذوب‌آهن تصریح كرد: اعتقاد دارم با توجه به شرایط مالی باشگاه تیم خوبی بسته شده است كه همدلی و رفاقت بازیكنان در كسب نتایج مطلوب تاثیر زیادی دارد كه هم اكنون این همدلی در تیم ما وجود دارد. بنده به تیم این فصل امید زیادی دارم كه اگر حمایت لازم باشد بدون شك نتایج بر خلاف انتظاری خواهیم گرفت.

وی افزود: نبود ایگور كاسترو به هر حال به انسجام تیم ما ضربه می‌زند، اما شرایط باشگاه به گونه‌ای بود كه نمی‌شد كاسترو را حفظ كرد. خوشبختانه ما در درون دروازه با جذب دروازه‌بان با تجربه تیم ملی مونتنگرو مشكل چندانی نداریم.